Hakkımızda

Ersele nakliyat olarak teslim ettiğimiz her proje bir sonraki müşterimizin habercisi ve referansımız olacağının bilincinde olarak her taşıma operasyonu bizim için önemlidir. Taşınacak ev, ofis fabrika ve banka taşımacılığında lider olan firmamız yapılacak taşıma operasyonunu bir hafta önceden ücretsiz ekspertiz ekibimiz tarafından planlanıp taşıma operasyonu hazır hale getirilir. Ekspertiz hizmeti sayesinde taşınmanız için gerekli olan araçlar(asansör/ geleneksel), gerekli personel sayısı, taşıma için kullanılacak aracın büyüklüğü, paketleme ve ambalaj için gerekli malzemeler belirlenecektir.

Nakliyat firması olarak her safhası kontrol altında olan nakliye şirketimiz hata ve risk önleyebilmek için haftalık eğitim seminerleri düzenleyerek kendini bünyesindeki elamanlarına ve yöneticilerine risk eğitimleri ve müşteri ilişkileri dersi verilmektedir. Dışarıdan bakıldığında sadece bir taşıma olarak görünen evden eve sektörü basite indirilmiş ve hatalar ardı ardına verilmektedir. İstanbul evden eve şirketi olarak yaptığımız işin bilincinde olarak taşıma elemanlarımızdan en üst yöneticimize kadar disiplin ve koordinasyon içinde çalışmaktadır.

istanbul-evden-eve-nakliyat

Ersele nakliyat İstanbul nakliyat firmaları arasında işini titizle yapan en iyi firmalardan biridir.

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak toplu taşıma sözleşmelerle teslim edilen site teslimatlarıyla kalitemizin pekişmesine ve ismimizin duyulmasına sebeptir. Tayin zamanı asker polis ve memur arkadaşlarımızın düzenli ve tertipli bir şekilde kendi bünyesindeki araçlarla teslimatı yapım karışıklığa sebep vermeden Türkiye’nin her iline aynı anda 10 araç çıkartabilecek araç filosuna sahiptir. Ersele Nakliyat, şehir içinde kendini ispatlamış bir firmadır; ilkemiz sorunsuz bir taşıma ortamını sizlerle paylaşmak, evinizi en güzel ve eksiksiz huzurlu bir şekilde teslimatını yapmaktadır bunun için tüm kadromuzla sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

Evden eve nakliyat firmamız, sizin için pek çok şey yaparak, size kolaylık sağlar. İlk olarak yararlanmış olduğunuz ekspertiz hizmeti sayesinde, personelimiz sizin için getirmiş olduğu ambalaj ve paketleme malzemeleri sayesinde eşyalarınızı özenle paketler. Firmamızın paketlemesi sayesinde, eşyalarınız dayanıklı ve hasar almasını engelleyecek ambalaj ve malzemeler kullanılır. Böylelikle firmamız, eşyalarınız zarar görmeden güvenle ulaşacağı yere hazır hale gelir.

Neden Ersele Nakliyatı Tercih Etmelisiniz?

Ersele nakliyat şimdiye kadar pek çok kişinin memnuniyetini kazanmış, uygun fiyatlarıyla taşımanızı gönül rahatlığıyla ve kolaylıkla yapabileceğiniz nadir firmalar arasında yer almaktadır. Sunmuş olduğu yüksek kalitedeki hizmeti ve güler yüzlü personeli sayesinde pek çok kişinin işinin kolaylaştırmış olan Ersele nakliyat firmamız, yaptığı evden eve nakliyatları başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Evden eve nakliyat firmamız sayesinde, eşyalarınızın yeni evinize hızla ulaşır ve işlerini aksatmadan devam edebilirsiniz. İstanbul’da ki nakliyat firmaları arasında yerini alan firmamız, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunduğu hizmetle, işini en iyi yapan ve parmakla gösterilen firmalar arasında girmeyi başarmış durumdadır.

Araca özenle yerleştirilen eşyalarınız, yeni evinize gitmek üzere yola çıkar. Eve ulaşan aracımız, eşyaları aynı özenle ve hassasiyetle araçtan indirmeye başlar. Eşyaların taşınması gereken kata göre asansörden faydalanılabilir. Firmamız eşyalarınızı, yeni yerine kurarak en yüksek kalitede hizmet sunar.