Ambalaj ve Paketleme Hizmetleri

ileerselenakliyat_x2qc2fpe

Ambalaj ve Paketleme Hizmetleri

İstanbul’da ise Ersele nakliyat firması olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız, tecrübeli ve güler yüzlü ekibiyle en iyi firmalar arasına girmeyi başarmış durumdadır. İstanbul’daki seçkin nakliyat firmalarından biri olarak çalışmalarımıza son hızla devam etmekteyiz.

Eşya Taşımak Önem İster!

Eşya taşınırken en çok düşünülen konulardan biri de eşyaların nasıl taşınacağı ve zarar görüp görmeyeceğidir. Elbette ki herkes için eşyaları oldukça önemlidir ve kimse eşyasının zarar görmesini istemez. Bu sebeple birçok insan nakliyat firması seçiminde oldukça dikkatli davranır. Ne kadar dikkatli davransa da sorumsuz davranan firmalar yüzünden eşyaları zarara uğrayabilir. İşte tam da burada Ersele nakliyat firması devreye girmektedir. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız eşyalarınızın zarara uğramadan taşınmasını kendine görev bilmiştir. Nakliyat esnasında dikkat edilmesi ve üzerinde durulması gereken konulardan biri de ambalaj ve paketleme konusudur. Eşyalarınızın sağlam bir şekilde taşınması için planlı bir paketleme şarttır diyebiliriz. Bu paketleme firmamız tarafından büyük bir özenle yapılmaktadır. Çalışanlarımız, gerekli olan kolileri ve ambalaj malzemeleri, yeterli olacak aracı ayarlayarak eşyalarınızı güvenle taşıyacaktır.

Nakliyat firmamız, ilk olarak sizin için gerekli olacak ambalaj ve koli miktarını belirleyecektir. Belirlemiş olduğu malzemeler sayesinde taşınma sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Eşyalarınız kolilere yerleştirilmeden önce, sağlamlığı kontrol edilir. Eşyalarınızın yapısına göre ambalajları da değişecektir. Kolilere yerleştirilen eşyalarınızın içeriğini belirten etiketler bulunur. Bu etiketler sayesinde personeller içinde ne olduğunu kutuyu açmaya gerek duymadan anlayacaklar ve o hassasiyetle taşıyacaklardır.

Ambalaj ve Paketlemede Dikkat Edilecek Hususlar

Paketleme işlemi basit, sıradan bir işlem gibi düşünülse de tam aksine oldukça dikkat edilmesi ve üzerinde durulması gereken bir konudur. Bu işleme firmamızın büyük bir özen gösterdiğini kesinlikle bilmeniz gerekmektedir. Paketlenen eşyaların baştan savma değil, uygun malzemelerle ustalar tarafından paketlenmesi gerekir. İlk olarak eşyaların, koli, streç ya da diğer paketleme malzemelerinden hangisiyle paketleneceğine karar verilmelidir. Bu karardan sonra bu işin ehli kişiler tarafından uygun bir şekilde eşyalar yerleştirilerek paketleme işlemi tamamlanmaktadır. Paketleme işlemlerinde kırılacak dökülecek eşyalar genelde kolilere yerleştirilir ve güzel bir şekilde kapatılır. Koltuk takımı ve yemek takımı gibi eşyalar özel bir şekilde streçlenir ve zarar gelmeyecek şekilde taşınmaya hazır hale getirilir. Televizyon, bilgisayar gibi kırılacak eşyalar da özel kutularla kırılması engellenecek şekilde taşınır. Bunun dışında herkesin önem verdiği ve zarar görmesini kesinlikle istemeyeceği eşyalardan biri beyaz eşyalardır. Firmamız eşyalarınıza en az sizin kadar önem vermekte olup özel kutular ve köpükler yardımıyla eşyalarınızı paketler. Bu sayede kırılma, çizilme gibi riskler en aza indirilir. Yani firmamız bu konuya fazlaca önem vermekte olan firmalardan biridir.

esya-paketleme

Eşya paketlemelerimizde çok dikkatli davranıyoruz!

  • Beyaz eşyalarınız, büyük bir dikkatle yerlerinden sökülecek ve ambalajlarla paketlenecektir.
  • Yatak odasındaki ve çocuk odasındaki yataklar ise streç ile kaplanarak özenle araca yerleştirilerek, zarar görmesi engellenir.
  • Monte edilmiş, komodin, çekmeceler, raflar, gardırop gibi eşyalar demonte edilerek ambalajlanmaya hazır hale getirilir.
  • Koltuk takımlarınıza da yataklarınız gibi büyük bir özenle streçle kaplanır.
  • Yemek masanız ve sandalyelerinize de aynı hassasiyet gösterilir.
  • Sandalyeleriniz ikişerli olarak üst üste koyulur. Birbirlerine zarar vermemesi için aralarına destek amaçlı malzeme yerleştirilir.

Eşyalarım Garanti Altında Mı?

Ev ya da ofis taşıyan kişilerin nakliyat firmalarına güvenmeleri oldukça zor bir durumdur. Eşyalarına zarar gelmemesi için her zaman en iyisini ararlar. İstanbul’da bulabileceğiniz en iyi nakliyat firmalarından biri Ersele nakliyat firmasıdır. Ersele nakliyat firmasını tercih etmeniz durumunda bütün eşyalarınız garanti altına alınacaktır. Yani firmamızla çalışmanız durumunda eşyalarınızın bize emanet olduğunu unutmamalısınız. En ufak bir hataya bile yer vermeyen profesyonel ekibimiz eşyalarınızı istediğiniz yere en hızlı şekilde taşıyacaktır.

Yazar hakkında

erselenakliyat_x2qc2fpe administrator